FAALiYETAlanlarımız

CAN Hukuk ve Danışmanlık Bürosu
2007 yılında İzmit - Kocaeli’de kurulmuştur.
Av. Candua Önür ve Av. A.Serdar Önür olmak üzere 2 ortak avukatın yönetiminde, doğruluk, dürüstlük, müvekkil çıkarlarını en üst seviyede gözetme ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak gerek dava avukatlığı, gerekse hukuki yardım ve danışma vererek müvekkilleri için çabuk, pratik ve avantajlı hukuki çözümler üretmektedir.

Büromuz Türkiye’de İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Milletlerarası Özel Hukuk , Vergi Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Türk Ceza Hukuku ve Ceza Muhakemesi Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar, Eşya Hukuku, Borçlar Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, İnternet ve Bilişim Uyuşmazlıkları ağırlıklı olarak hukukun her dalında çalışmaktadır.

Büromuz prensip olarak; Türk hukuku ve uluslararası hukuk alanlarında mevzuatı yakından takip edip, çağın gereklerine uygun hızlı, enerjik ve müvekkillerinin menfaatini en gözeten çözümleri oluşturmaktır.

Büromuz Türkiye ve diğer ülkelerden müvekkillere hizmet vermekte olup onların Türkiye’deki ve/veya Türk müvekkillerin bu ülkelerdeki hukuki sorunlarını çözümlemektedir.

Yurt dışında çeşitli ülkelerde yaşayan Türk vatandaşlarının veya Türk Şirketlerinin davalarına ve/veya sözleşmelerine gereğinde bizzat mahalline gidilerek hizmet verilmektedir.

Büromuzda Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki hizmet sunulmaktadır.

Büromuzda Şirketlere, Firmalara, Kurumlara, Site ve AVM Yönetim Hizmetlerine, özel, hukuki danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmeti ile hukuk eğitimi sunulmaktadır.

Büroda çalışan tüm avukatlar ve personel gizliliğe son derece önem vermekte, referans maksadıyla dahi olsa müvekkil isimlerini açıklamamaktadırlar. Ayrıca büromuz, müvekkillerinin menfaatleriyle çatışmaya neden olabilecek üçüncü kişileri temsil etmemektedir.

Ayrıca Büromuza bağlı "Arabuluculuk Ofisi" ile Arabuluculuk hizmeti de verilmektedir.